Aktivity

Zajistíme vám nepřeberné množství aktivit a možností trávení volného času. Nabídka je opravdu pestrá a vybere si z ní každý.

Poloha penzionu Life nahrává zejména aktivnímu způsobu trávení volného času, v okolí je řada atraktivních míst a památek vhodných k navštívení.

Pro dobrodružné povahy je pak možno zajistit např. vyhlídkové lety či skoky s padákem.

Golf

V blízkosti penzionu se nachází golfový resort Nová Bystřice. Jedná se o osmnáctijamkové mistrovské hřiště Mnich, které je přímo zasazeno do malebné krajiny České Kanady. Jde o jedno z nejvyhledávanější hřišť v České republice. Pro začínající golfisty je vhodné devítijamkové hřiště Nová Bystřice. Toto hřiště bylo prvním veřejným hřištěm v ČR. Je ideální pro tréning i pro zábavu. Třetí golfovou možností je hra na golfových hřištích v sousedním Rakousku. Mezi ně patří mimojiné známý Haugschlag a mnoho dalších.

Tenis

V okolí Wellness Penzionu Life se nachází několik tenisových kurtů. Ať už je tenis pouze vaším koníčkem nebo jste zkušený hráč, na kurtech v Jindřichově Hradci naleznete tu správnou tenisovou atmosféru.

Sjezdovka

V těsné blízkosti penzionu se nachází lyžařský areál Hradiště, který včetně vleku a kompletního zázemí nabízí vše pro vyznavače zimních sportů.

Skiareál Hradiště - Hlavní strana

Běžecké trasy

Pokud rádi běháte, můžete se vydat na některou z rozličných běžeckých tras v okolí penzionu. Využijte tuto příležitost k objevování malebné krajiny České Kanady a současně k posílení svého zdraví a kondice.

Lanové centrum Landštejn

U zříceniny historického hradu Landštejn se nachází lanový park. Tento park s ojedinělou polohou v samém srdci České Kanady nabízí velké množství atrakcí a taktéž speciálních akcí pro mládež i dospělé.

Lanové centrum Landštejn - Hlavní strana

Cyklistika

Okolí penzionu je doslova poseté cyklostezkami a cestami vhodnými pro cyklisty. Mezi ty nejkrásnější patří cesta z obce Kunžak na Novou Bystřici a taktéž cyklostezky kolem zříceniny historického hradu Landštejn. Pro milovníky terénní jízdy jsou zde stezky vedoucí lehkým terénem. Na kole je možné navštívit celou řadu dalších památek. Pokud nemáte vlastní, zapujčíme vám plně vybavená kola, včetně helmy a veškeré cyklistické výbavy.

Zapůjčení kola 1 kus: 350,- / 1 den

Inline

V okolí penzionu se nachází řada volných ploch a cyklostezek, vhodných pro inline bruslení.

Výlet úzkokolejkou

Technickým unikátem je úzkokolejná trať, procházející v okolí Penzionu. Výlet přírodou České Kanady je možné absolvovat parním vlakem a kochat se nádhernou nedotčenou krajinou. Úzkokolejka vede z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice a také z Jindřichova Hradce do Obrataně. Jízdy historického parního vlaku se v sezóně konají pravidelně.

JHMD - Hlavní strana

Let balonem

Je možné domluvit netradiční zážitek – let balonem nad krásnou krajinou České Kanady.

Aquapark Jindřichův Hradec

Aktivně lze trávit čas v aquaparku v Jindřichově Hradci. Jedná se o plně vybavený aquapark s vnitřním plaveckým a relaxačním bazénem včetně tobogánů, občerstvení, sauny a výřivek. Venkovní bazén je otevřen v průběhu sezóny, má dva venkovní bazény, malý bazén pro děti, tobogán a veškeré vybavení. Více informací naleznete na webových stránkách uvedených níže.

Aquapark Jindřichův Hradec - Hlavní strana

Výlety po hradech a zámcích

V okolí penzionu se nachází řada hradů a zámků vhodných k návštěvě. Za zmínku stojí zejména státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci. Navštívit je možné také zříceninu historického hradu Landštejn. V dojezdové vzdálenosti se nacházejí zámky Červená Lhota a Hluboká.

Muzeum veteránů Nová Bystřice

Vítejte v dobách, kde automobily dělaly první krůčky, v časech hojnosti a ohromných karoserií i v éře velkoobjemových motorů a převýkonovaných, legendárních strojů. Muzeum v Nové Bystřici Vám nabídne cestu časem, retrospektivní pohled do minulosti se snahou zachytit ten obrovský skok, který lidstvo v tomto odvětví za posledních sto let udělalo.

Muzeum veteránů - Hlavní strana

Vyhlídkové lety

Ve spolupráci s Jindřichohradeckým aeroklubem lze zajistit výhlídkové lety nad Jindřichovým Hradcem a okolí.

Letiště Jindřichův Hradec - Hlavní strana

Vyjížďka na koni

Pokud máte rádi koně, penzion LIFE vám nabízí možnost uskutečnění projížďky na tomto majestátním zvířeti ve spolupráci s místními stájemi. Kochejte se krajinou České Kanady ze sedla koně.

Tel. kontakt pro objednávky: 728 983 730

Rybaření

Jižní Čechy jsou proslulé množstvím  rybníků. Pro vášnivé rybáře zajistíme krátkodobou povolenku pro lov.

 

Zoologické zahrady

Vhodným způsobem trávení času s dětmi je návštěva některé ze zoologických zahrad a farem, nacházejících se v blízkosti penzionu. Nachází se zde Zoo-farma v Bílé s více než 60 zvířaty. Navštívit můžete také Zoo v Hluboké nad Vltavou. Pro zážitek jako z divokého západu je možné navštívit Bizoní ranč v Rožnově.

Paintball

Pro vyznavače tohoto kolektivního sportu se nabízí paintballové hřiště v Jemnici. Toto profesionální hřiště má rozlohu 45 000 m2 a  je plně vybaveno bunkry a zákopy. Navíc nabízí možnost zapůjčení kompletní výbavy za příznivé ceny.

Paintball Jemnice - Hlavní strana