Ubytování

V příjemné soukromé atmosféře je pro Vás připraveno komfortní ubytování v celkem osmi pokojích: šesti dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom rodinném (pro 4 osoby s 2 ložnicemi).

Všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké s různým stupněm vybavení pro uspokojení i té nejnáročnější klientely. Pro přístup do wellness je k dispozici výtah.

img_penzion_ico

Pokoj číslo 1

p1_main

Komfortně zařízený čtyřlůžkový rodinný pokoj se nachází v 1. patře je určen především pro rodiny s dětmi. V pokoji se nachází dvě oddělené ložnice. V hlavním pokoji je manželská postel a v druhém pokoji jsou dvě oddělená lůžka.

Více o pokoji

Pokoj číslo 2

2_1

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj se nachází v 1. patře a má výhled do údolí. V pokoji se nachází předsíňka a ložnice. V pokoji je manželská postel  s možností přidání dětské postýlky.

Více o pokoji

Pokoj číslo 3

3_1

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj se nachází v 2. patře a má výhled do údolí. V pokoji je manželská postel s možností až dvou  přistýlek a dětské postýlky.

Více o pokoji

Pokoj číslo 4

pokoj4

Komfortně zařízený dvoulůžkový  pokoj se nachází v 2. patře. V pokoji je manželská postel s možností jedné přistýlky nebo dětské postýlky.

Více o pokoji

Pokoj číslo 5

p5

Komfortně zařízený menší pokoj se nachází ve 2. patře. V pokoji je manželská postel s možností přidání dětské postýlky.

Více o pokoji

Pokoj číslo 6

6_1

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj se nachází v 2. patře a má výhled do údolí. V pokoji je manželská postel s možností přidání jedné přistýlky a dětské postýlky.

Více o pokoji

Pokoj číslo 7

p07

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj se nachází v 2. patře. V pokoji jsou dvě oddělená lůžka s možností přidání jedné přistýlky nebo dětské postýlky.

Více o pokoji

Pokoj číslo 8

pokoj8

Komfortně zařízený třílůžkový pokoj se nachází v 2. patře. V pokoji se nachází předsíňka a ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Možnost přidání přistýlky a dětské postýlky.

Více o pokoji