Wellness

Připravíme Vám romantické wellness. Zapálíme solné svíčky, číšník Vám otevře sekt na ledu a kuchař Vám připraví ovocnou mísu tropického ovoce. Můžete si objednat coctail, drink nebo třeba láhev dobrého vína. V privátním wellness využijte vnitřní bazén s protiproudem, finskou saunu, vířivku s color terapií. A kdybyste měli třeba hlad, můžete potom navštívit naši restauraci, kde Vám připravíme lahodné pokrmy za příznivé ceny.

 

Dopřejte si LUXUSNÍ ODPOLEDNE s wellness, hydro nebo termo terapií, 3-chodovou večeří a kávou s domácím moučníkem!

Služby Wellness & SPA si můžete koupit na DÁRKOVÝ POUKAZ

Vnitřní bazén

Penzion disponuje vnitřním vyhřívaným bazénem o rozměrech 9 x 4 m a hloubkou 1,6 m s protiproudem, který Vám umožní rekreační plavání.  K celkové pohodě u bazénu přispívá i vyhřívaná podlaha a další možnosti relaxace na lehátkách s překrásným výhledem do údolí. V letních měsících můžete využít sluneční terasu, která je přístupná přímo z bazénu.

Bazén určen pro hosty restaurace a penzionu.
Bazén pro ubytované 2 hod. zdarma.
Kapacita bazénu: 6 osob (4m x 9m, hloubka 1,6m)
Teplota vody: 27 °C
Cena za osobu: 160,- / hodina

HYDROMASÁŽNÍ WHIRLPOOL

slouží k regeneraci organismu, uvolnění svalů a celého těla, prokrvení tkání a pokožky i vyplavení kyseliny mléčné, zvláště po fyzické zátěži. Hydromasážní sedačky jsou vybaveny soustavami trysek k cílené masáži jednotlivých svalových skupin, vylaďuje metabolismus, odstraňuje napětí a stres a zvyšuje celkovou imunitu organismu. Prokázán je rovněž pozitivní vliv na snižování tělesné hmotnosti, formování postavy a odstraňování celulitidy. Vyrovnává krevní tlak, zvyšuje prokrvení tkáně a způsobuje její celkové ozdravení, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém a zamezuje vzniku civilizačních chorob.

Teplota vody: cca 35–37 °C
Doporučená doba pobytu: 20 minut
Cena za osobu: 350,- / 30 minut

FINSKÁ SAUNA

je vhodná pro zdravé osoby k uchování a posílení kondice, prohřátí těla, uvolnění svalů, prokrvení pokožky, čištění pórů a odstraňování stresu. Příjemnému pocitu z pobytu napomáhá bylinné aroma .Přínos saunování je všeobecně znám a mimo otužování organismu a posilování imunity je silně detoxikační.

Teplota vzduchu: cca 95 °C
Vlhkost vzduchu: cca 20–30 %
Doporučená doba pobytu: 5–15 minut
Cena za osobu: 190,- / hodina

OCHLAZENÍ

Neoddělitelnou součástí saunování je následné ochlazení studenou vodou.  K dispozici zchlazení pod tropickým deštěm  s vodou o teplotě kolem 7 °C.

TĚLOCVIČNA

Aktuálně v rekonstrukci

HŘIŠTĚ NA BEACH VOLLEYBALL

Novinka! Využijte možnost aktivního trávení odpoledne na našem volleyballovém hřišti.

Cena 1 hod: 300,-

Při konzumaci nad 3000,- ZDARMA

Otevírací doba WELLNESS – denně

od 10.00 do 18.00 hodin – všichni hosté
od 20.00 do 22.00 hodin lze wellness centrum rezervovat soukromě – placená služba (2000 Kč / hodina).

Vstup dětí ve věku 2-15 let je možný pouze v doprovodu rodičů v čase 10:00 – 18:00 hod.

Vstup dětí ve věku 2-3 roky je možný pouze s koupací plenou.